עסקאות רכישה ומכירה של נדל"ן בירושלים

משרד עורך דין עסקאות מכירה ורכישה של נדל"ן בירושלים

מחפשים משרד עורך דין המומחה בעסקאות רכישה ומכירה של נדל"ן בירושלים? הגעתם למקום הנכון. למשרד עופר ליפשיץ ושות' הממוקם בירושלים, עם שולחה נוספת במודיעין, ניסיון רב שנים והיכרות מעמיקה עם עסקאות מכירה או רכישה של דירה או כל נכס נדל"ן אחר. לאורך השנים מילא עורך הדין ליפשיץ מגוון תפקידים בתחום הזה, בין היתר בתור מייסד ומנכ"ל חברה לניהול נדל"ן הנמנית על המובילות בהונגריה, בתור מרצה בכיר בתחומי יזמות עסקית בנדל"ן ודיני מקרקעין וכיועץ משפטי של לשכת מתווכי הנדל"ן בירושלים.

הניסיון העשיר והידע המשפטי הנרחב מאפשרים למשרד להעניק שירות איכותי ויעיל ללקוחותיו הנדרשים לליווי וייצוג משפטי בתחומי הנדל"ן. בין היתר, משרדנו אמון על עריכת חוזי מכר של נכסי נדל"ן פרטיים ומסחריים בירושלים ובערים נוספות (מבאר שבע ועד חיפה), באופן המבטיח את האינטרסים של לקוחותינו וביצוע העסקה באופן בטוח ואיכותי. עורך דין ליפשיץ מייעץ ללקוחות בנוגע לניהול המשא ומתן במכירת הדירה וכן בנוגע לסוגיית מס שבח ומס רכישה ומלווה את הלקוחות עד להשלמת העסקה (קבלת התמורה במכירת הדירה ורישום הדירה על שם הקונים של הדירה).

עו"ד ליפשיץ הינו אחד מעורכי הדין הפעילים ביותר בתחומי התמחותו, כשהוא נמצא בכל רגע נתון בחזית העשייה המשפטית בתחום המקרקעין והנדל"ן. עובדה זו מאפשרת לעו"ד ליפשיץ להיות מעודכן בכל רגע נתון בהתפתחויות ובשינויים של הוראות החוק ושל פסיקת בתי המשפט השונים.

זו הייתה סקירה קצרה של שירותינו בתחום רכישה ומכירה של נדל"ן ומקרקעין, ואנו עומדים לרשותכם עם קשת רחבה של פעולות משפטיות נוספות. לשירותי עו"ד מקרקעין בירושלים ולקביעת פגישה ראשונה התקשרו אלינו בטלפון 077-3317745.