עורך דין לעניני משפחה בירושלים

עורך דין לענייני משפחה בירושלים

עורך דין לענייני משפחה בירושלים מטפל בקשת רחבה של נושאים הקשורים לתא המשפחתי, החל בהליכי גירושין, מזונות ילדים, משמרות והסדרי ראיה, דרך ירושות וצוואות, עריכת הסכמי ממון, ועד לענייני של אבהות, אפוטרופסות ואימוץ. למשרדנו ניסיון רב בליווי וייצוג לקוחות בתחומים אלו ונוספים, ועושה את מלאכתו ברגישות, בסבלנות ובנחישות המתבקשות לפי כל עניין והעניין.

ליווי מסור וזמין ללקוחותינו

אם אתם מחפשי עבור עורך דין לענייני משפחה בירושלים המלצות אנו בטוחים שתקבלו עלינו חוות דעת מצוינת. לאורך השנים פעלנו למען לקוחותינו בכל הערכאות הרלוונטיות, החל בבתי משפט לענייני משפחה, דרך רשם הירושות ועד לבתי הדין הרבניים. אנו מבינים היטב כי נושאים משפטיים המערבים את התא המשפחתי נדרשים לזהירות ורגישות מיוחדות, שכן בתווך עומדים לא פעם אחים, הורים ובוודאי ילדים שאיש אינו מעוניין לפגוע בהם. אנו גם יודעים כי מדובר בתקופה לא פשוטה עבור לקוחותינו, כאשר הקשרים המשפחתיים מאותגרים ואף קיים איום על שלמות התא המשפחתי. לכן אנו מהווים עבור הלקוח עוגן משפטי איתן המלווה אותו בכל עת בזמינות גבוהה ובאופן אישי. עורכי הדין שלנו תמיד זמינים לענות על שאלות, לעזור בהתלבטויות, להסביר על ההליכים הצפויים והשלכותיהם, ולתת את הביטחון שיש מי שמטפל בפן המשפטי בידיים אמונות.

עו"ד ליפשיץ מופיע בבתי המשפט ברחבי הארץ בתביעות בתחום דיני המשפחה, עו"ד ליפשיץ נחשב אחד מעורכי הדין המובילים בתחום,

עו"ד ליפשיץ הינו אחד מעורכי הדין המובילים והפעילים ביותר בתחומי התמחותו, כשהוא נמצא בכל רגע נתון בחזית העשייה המשפטית בתחום דיני המשפחה. עובדה זו מאפשרת לעו"ד ליפשיץ להיות מעודכן בכל רגע נתון בהתפתחויות ובשינויים של הוראות החוק ושל פסיקת בתי המשפט השונים. הניסיון, הידע והמקצועיות מאפשרים לנו להוביל ולנצח במשא ומתן ובהליכים משפטיים.

זו הייתה סקירה קצרה של שירותינו בתחום דיני המשפחה ואנו עומדים לרשותכם עם קשת רחבה של פעולות משפטיות נוספות. לשירותי עו"ד עניני משפחה בירושלים ולקביעת פגישה ראשונה התקשרו אלינו בטלפון 077-3317745.