משרד עורך דין מקרקעין בירושלים

משרד עורך דין מקרקעין ונדל"ן בירושלים

מחפשים משרד עורך דין מומחה למקרקעין ונדל"ן בירושלים? הגעתם למקום הנכון. למשרד עופר ליפשיץ ושות' הממוקם בבירה, עם שולחה נוספת במודיעין, ניסיון רב שנים והיכרות מעמיקה עם עולם הנדל"ן. לאורך השנים מילא עורך הדין ליפשיץ מגוון תפקידים בתחום הזה, בין היתר בתור מייסד ומנכ"ל חברה לניהול נדל"ן הנמנית על המובילות בהונגריה, בתור מרצה בכיר בתחומי יזמות עסקית בנדל"ן ודיני מקרקעין וכיועץ משפטי של לשכת מתווכי הנדל"ן בירושלים.

הניסיון העשיר והידע המשפטי הנרחב מאפשרים למשרד להעניק שירות איכותי ויעיל ללקוחותיו הנדרשים לליווי וייצוג משפטי בתחומי הנדל"ן. בין היתר, משרדנו אמון על עריכת חוזי מכר של נכסי נדל"ן פרטיים ומסחריים בירושלים ובערים נוספות (מבאר שבע ועד חיפה), באופן המבטיח את האינטרסים של לקוחותינו וביצוע העסקה באופן בטוח, חלק, חוקי ומשתלם. כמו כן אנו אמונים על ייצוג לקוחות בפני וועדות התכנון ובנייה השונות והצגת טיעוניהם לאור היכרות מצוינת עם אופן ההתנהלות, המבנה, השלבים וקבלת ההחלטות בוועדות אלו. בנוסף לכך, משרדנו מייצג דיירים המצויים בשלבים שונים של רכישת דירות מקבלן. אנו גם מייצגים קבלנים ויזמים במסגרת פרויקטים של התחדשות עירונית, בדגש על תמ"א 38, ומאחורינו ניסיון רב בטיפול בהיבטים המשפטיים המורכבים של פרויקטים אלו.

עו"ד ליפשיץ מופיע בבתי המשפט ברחבי הארץ בתביעות בתחום ליקויי בניה וכן בתחום הפרות חוזים, ונחשב אחד מעורכי הדין המובילים בתחום, והינו בעל הידע והניסיון המקצועי הדרושים בכדי להוביל ולנצח במשא ומתן ובהליכים משפטיים.

עו"ד ליפשיץ הינו אחד מעורכי הדין הפעילים ביותר בתחומי התמחותו, כשהוא נמצא בכל רגע נתון בחזית העשייה המשפטית בתחום המקרקעין והנדל"ן. עובדה זו מאפשרת לעו"ד ליפשיץ להיות מעודכן בכל רגע נתון בהתפתחויות ובשינויים של הוראות החוק ושל פסיקת בתי המשפט השונים.

זו הייתה סקירה קצרה של שירותינו בתחום המקרקעין, ואנו עומדים לרשותכם עם קשת רחבה של פעולות משפטיות נוספות. לשירותי עו"ד מקרקעין בירושלים ולקביעת פגישה ראשונה התקשרו אלינו בטלפון 077-3317745.